• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Hakkımızda

AYFA TARIM, 2004 da kurulmuş bir aile şirketidir. Gerek güvenilirliği ve gerekse tohum endüstrisinin değişken taleplerine süratle ve etkili bir şekilde cevap vermesi ile yüksek standartlarda tohum kaynağı olarak daima ticari sebze üreticilerinin tercihi olmuştur.

Yıllar içinde gelişerek ülke çapında bayilik sistemi ile dağıtıma dönüşmüş, ilerleyen yıllarda distribütörlüklerle ülke geneline taşmıştır.

İthalat ve üretimini yaptığımız sebze tohumlarının yanı sıra, çim tohumu konusunda dünyada söz sahibi olan firmalarla işbirliği içersinde gerek ülkemiz, gerekse orta-doğu ve Türki Cumhuriyetleri şartlarına uygunluğu teknik kadromuz tarafından denenerek tespit edilen çeşit ve karışımların ithalatı ve pazarlanması; Dünya tohumculuk devleri SEMİLLAS FİTO, LIMAGRAIN,  gibi firmaların ürünlerin distribütörlükleri firmamızın faaliyet kapsamındadır.

Tohumun yetiştirilmesi safhasında olmazsa olmazlardan gübre çeşitleri de faaliyetlerimiz arasında önemli bir yer teşkil eder.

Çeşitlerimiz ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için sizleri sitemizi gezmeye davet ederken, sair sorularınız konusunda ise irtibat kuracağınız arkadaşlarımızın memnuniyetle size döneceklerini belirtmek isteriz.

Misyon

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak; Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak, İnsana odaklı çalışmayı temel almak, Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak, Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek, Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak..

Vizyon

Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak. Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak. Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek. Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek. Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.

Kalite Politikamız

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

28 Temmuz 2020 2977 okunma , ,
ayfaadmin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
Benzer yazılar bulunamadı.
YORUM YAP